CaySohbeti.Com Forum,Sohbet,Chat,Online Radyo  

Geri Git   CaySohbeti.Com Forum,Sohbet,Chat,Online Radyo > CaySohbeti.Com > Yönetimden Talepler
Kaydol Yardım Topluluk Takvim Bugünkü Mesajlar Ara

Yönetimden Talepler CaySohbeti.Com yönetiminden nick değişimi, avatar değişimi vb işlemler için bu başlık altından başvuruda bulunabilirsiniz.

Kullanıcı Etiketi Listesi

Konu Araçları Görünüm Modları
Old 4 Hafta Önce   #1
CaySohbeti
Administrator

Üye No: 1
Konular:
Varsayılan Kullanıcı Adı Değişimi

Forum üzerinde kullanıcı adı değişimi ve düzenlemesi yapmak isteyen kullanıcılarımızın taleplerini bu konu altında iletmesi gerekmektedir.
Her kullanıcı, en son nick değişimi tarihinden itibaren 1 yıl içerisinde yalnızca 1 defaya mahsus değişim yapabilir.
Yalnızca bu konu altında belirtilen kullanıcı adı değişim ve düzenleme talepleri dikkate alınacak, özel mesaj yoluyla vs. yöneticilerden yapılan talepler dikkate alınmayacaktır.
Kullanmak istediğiniz yeni kullanıcı adının daha önceden alınmamış olması gerekmektedir.
Kullanımda olan hiçbir nick alınamaz.
Nick değişimi sağlandıktan sonra, “tekrar eski nickimi geri alabilir miyim?” şeklinde ki mesajlar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Değişim kuralına istinaden tekrar uygun hale geldiği zaman tekrar talepte bulunabilirsiniz.
Not: Kullanıcı adı değişimleri tamamen yönetim sorumluluğunda olup, özel durumlarda veya yönetim kararıyla insiyatif kullanılarak değişim yapılabilir.

CaySohbeti çevrimdışı  

Konuyu Görüntüleyen Aktif Kullanıcılar: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Yayınlama Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Cevap gönderemezsiniz
Eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

Kodlama is Kapalı
İfadeler Açık'dir
[IMG] code is Açık
HTML kodu: Kapalı

Foruma Git

Forum saati GMT olarak ayarlanmıştır. Şu an saat: 08:54 AM

Yazılım: vBulletin® - Sürüm: 3.8.12 by vBS   Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
User Alert System provided by Advanced User Tagging v3.0.9 (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd. Runs best on HiVelocity Hosting.